18 Şubat 2010 Perşembe

Rock Müzik Hayranı Çocuk Annesini "13" Parçaya Ayırdı!

Dehşet olay Bursa'da gerçekleşti! Annesiyle uzun zamandır geçinemeyen 17 yaşındaki genç, önce internette "annemi nasıl öldürsem aga ya?" anketi açtı, sonra da çok rağbet gören "boğ hacı" şıkkını uygulamaya koydu.

Bu illet evlatla ilgili en ilgi çekici özellik ise kendisinin rock müzik hayranı olmasıydı! Babasının evi terkedip Belçika'ya kaçması kimin umurunda, çocuk rock müzik dinliyordu diyorum size! Rock aleminde "gay metal" grubu olarak bilinen HIM'in vokalisti ibneler ibnesi Ville Valo'nun hayranı olduğu öğrenilen genç, idolü gibi siyah ojeler sürüyordu, hatta saçını kırmızıya bile boyatmıştı (bilgi: Ville Valo'nun saçı siyahtır). Diğer bir ayrıntı ise, HIM'in logosunun pentagram içinde bir kalp olmasıydı (kendileri "aşk metali" diye bi zırvalığın temsilcileridir de). Pentagram'ın insanlık tarihinin en eski simgelerinden biri olması, hemen hemen tüm eski uygarlıklarda önemli bir yeri olması, asıl simgelediği şeyin Tanrıça Venüs olması, doğurganlığı sembolize etmesi, Okültlerden Paganlara kadar pek çok inancın sembollerinden olması kimin umrunda, Pentagram, satanizm simgesi Baphomet'le karıştırılıyor mu, karıştırılıyor. O zaman bu çocuk kesin satanist! Neden? Çünkü bu çocuk rock müzik dinliyor!

Hayır hayır, çocuğun henüz 17 yaşında olması ve ergenlik dönemini atlatamamasının da cinayette bi rolü olduğunu sanmıyorum. Hele cahillik, eğitimsiz bir aileden gelme gibi etmenlerin hiçbir önemi yok. Aile içi iletişimsizlik, 2 ablanın ODTÜ'de okurken çocuğun lisede 2 kez sınıfta kalıp atılmasının getirdiği eziklik, bunalım gibi şeyler de olsa olsa ufak detaylar olur ancak. Bu olayda tek suçlu rock müziktir. Çünkü rock müzik şeytancıdır. Size ananızı babanızı bile kestirirler. Tüm rock ve metal müzik dinleyenleri satanisttir, şeytana tapar, kedi kanı yıllarlar. Saçlarını uzatan, küpe müpe takan, kısaca diğerlerinden farklı gözüken bu beyinleri kıt, muhtemelen uyuşturucu kullanan vahşi embesillerden uzak durulması, ama yine de fırsatı bulunduğunda köşede kıstırılıp ALLAH AŞKINA hunharca katledilmesi tavsiye edilir.

Eğer siz de ananızı babanızı kesmek istemiyorsanız, bu leş müzikten uzak durun.

deepest note: çalınt.

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails